У Кривоозерській громаді ювенали поліції проводили профілактичну роботу

Категорія: Кривое Озеро

Ювенальний інспектор превенції Первомайського районного відділу поліції Руслан Сарожинський завітав до Тридубського ліцею, де провів профілактичну бесіду з учнями 10-х та 11-х класів.

Під час заходу поліцейський розповів учням про можливі ризики для них у соціальних мережах інтернет-простору, нагадав про дотримання правил поведінки у громадських місцях та під час навчального процесу. Інспектор зауважив на адміністративній відповідальність учнівської молоді та наголосив на важливості ведення здорового способу життя.

Ще поліцейський провів роз’яснювальну роботу з продавцями та власниками торговельних закладів у с. Тридуби, де здійснюється продаж алкогольних та тютюнових виробів.

Також ювенал розмістив інформаційні листівки у приміщеннях закладів торгівлі та наголосив продавцям про обов'язкову перевірку документів, що підтверджують вік особи, щодо повноліття якої є сумнів. Попередив працівників торгівлі про адміністративну відповідальність за продаж алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім особам.

Якщо ви стали свідком продажу алкоголю або вживання алкоголю неповнолітніми особами ( до 18-ти років), не проявляйте байдужість, звертайтеся на спецлінію 102.

Первомайський районний відділ поліції