У с. Секретарка Кривоозерської територіальної громади Первомайського району розпочала свою роботу місцева пожежна охорона

Категорія: Кривое Озеро

У с. Секретарка Кривоозерської територіальної громади Первомайського району розпочала свою роботу місцева пожежна охорона — відокремлений підрозділ МПО с. Тридуби. На урочисту церемонію відкриття приїхали почесні гості. Їх по гостинній традиції зустрічали з хлібом та сіллю.

Голова Кривоозерської територіальної громади Павло Бузінський подякував усім, хто допомагав у відновленні роботи підрозділу: “Близько 20 років тому тут, у вашому селі, в цій самій будівлі була пожежна частина. І ось сьогодні, через стільки років ми відновлюємо її роботу, аби жителі с. Секретарки та поруч розташованих населених пунктів були впевнені, що в разі біди допомога прийде вчасно.”

Відтепер на ліквідацію пожеж у зоні відповідальності в поміч пожежним-рятувальникам залучатимуться 8 місцевих вогнеборців. Вони нестимуть чергування у добовому режимі, а допомагатиме у виконанні завдань за призначенням сучасний пожежний автомобіль Mercedes, переданий благодійниками з Німеччини.

У заході також взяли участь юні мешканці села — місцева команда дружини юних пожежних-рятувальників. Діти продемонстрували присутнім свій театралізований виступ та показали, які правила пожежної безпеки знають, а по завершенню ознайомились із наявною технікою, оснащенням, приміряли бойовий одяг вогнеборців та поспілкувались із дорослими про правила безпеки життєдіяльності.

Максим Лейфура головний інспектор відділу пожежної безпеки управління запобігання надзвичайним ситуаціям зазначив: “Відкриття підрозділу місцевої пожежної охорони є важливим кроком для забезпечення пожежної безпеки громади. Зичу колективу процвітання витривалості та по традиції, легкої служби й сухих рукавів”.