Правила особистої безпеки: поліцейський та рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальне заняття для ліцеїстів

Категорія: Кривое Озеро

Із учнями Кривоозерського ліцею № 1 провели профілактичне заняття дільничий офіцер поліції відділення № 3 Первомайського райвідділу та рятувальники.

Поліцейський нагадав ліцеїстам правила особистої безпеки, які необхідно дотримуватися по дорозі до школи та додому, як правильно переходити дорогу і які бувають наслідки у разі недотримання цих правил. Дільничний нагадав дітям алгоритм дій при сигналі «Повітряна тривога» та правила безпечної поведінки під час перебування у навчальному закладі.

У свою чергу співробітники ДСНС спілкуюсь із дітьми, ознайомили їх із правилами безпеки при виявленні підозрілих предметів та застарілих боєприпасів. Рятувальники наголосили, якщо виявили підозрілий предмет, треба від нього відійти якнайдалі та не чіпати знахідку.

Наприкінці зустрічі поліцейський нагадав ліцеїстам, що у разі будь-якої загрози та виявленні підозрілих чи вибухових предметів вони завжди можуть зателефонувати на спецлінії до поліції – 102 та рятувальників – 101, які завжди прийдуть їм на допомогу.Первомайський районний відділ поліції