Прокуратурою продовжується виявлення факту самовільного зайняття сільгоспугідь у Кривоозерському районі

Категория: Кривоозёрский район
Прокуратурою продовжується виявлення факту самовільного зайняття сільгоспугідь у Кривоозерському районі
Первомайська місцева прокуратура здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, відкритому за фактом самовільного захоплення земельної ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 6, 2 га, розташованої поблизу с. Гойдаї Кривоозерського району (ч. 1 ст. 197-1 КК України).

Встановлено, що зазначена земельна ділянка використовується невстановленими особами самовільно, без правовстановлюючих документів та засіяна кукурудзою, що спричиняє збитки державі.

У зв’язку з цим, з метою вжиття заходів щодо визнання посівів сільськогосподарської культури безхазяйним майном та їх реалізації в дохід держави, місцевою прокуратурою до Головного управління ДПС у Миколаївській області скеровано відповідну інформацію.

На даний час уповноваженим підприємством здійснено збір врожаю та планується його реалізація з подальшим перерахунком виручених коштів до місцевого бюджету.

Розслідування триває, встановлюються особи, які можуть бути причетними до скоєння зазначеного кримінального правопорушення.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.