У Кривоозерській громаді відбулась робоча зустріч ювенальних поліцейських із представниками освіти щодо реалізації безпекових проєктів

Категорія: Кривое Озеро | 25-08-2023

Забезпечення соціального і правового захисту та безпеки дітей, сприяння створенню безпечного освітнього середовища в умовах правового режиму воєнного стану, створення безпечних умов перебування у закладах освіти є одним із головних пріоритетів держави. Формування культури безпечної поведінки є запорукою збереження життя і здоров’я всіх учасників освітнього процесу.

Інспекторка ювенальної превенції Первомайського райвідділу поліції Бєлохвост Аліна під час зустрічі із представниками відділу освіти обговорили питання впровадження та функціонування безпекових проєктів – «Класу безпеки» та «Спеціаліста з безпеки в освітньому середовищі» на території громади.

Метою зазначених ініціатив є виховання у школярів базового поняття основ безпечного середовища, яке містить у собі знання правил дорожнього руху, пожежної, мінної безпеки, надання домедичної допомоги та цивільного захисту в цілому, а також засвоєння учасниками освітнього процесу алгоритму дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру.

Нині у Первомайському районі планується створити ще чотири інтерактивних «класи безпеки».

Поліцейські Первомайщини працюють постійно над тим, аби діти мали можливість отримувати якісну та безпечну освіту у кожній громаді району.

Первомайський районний відділ поліції