На Первомайщині поліцейський офіцер громади провела пізнавальний урок для школярів Очеретні

Категорія: Кривое Озеро | 08-11-2023

Сьогодні, 7 листопада, поліцейський офіцер Кривоозерської територіальної громади Зінаїда Корницька завітала до школярів Очеретнянської гімназії.

Гімназистам шериф нагадала про Правила дорожнього руху, а саме: для чого існує дорожня розмітка та знаки, як переходити дорогу та розуміти сигнали світлофора. Шериф рекомендувала дітям використовувати у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості світловідбивні стрічки, наклейки, жилети чи інший одяг з такими елементами, які допоможуть їм стати помітними на дорозі та убезпечити себе від травмувань.


Також офіцер громади роз'яснила, що таке булінг, його різновиди та відповідальність за його вчинення. А також нагадала до кого необхідно звертатись за допомогою у разі, якщо хтось потерпає від булінгу. Поліцейська закликала гімназистів ніколи не замовчувати випадки цькування у школі та негайно інформувати про це дорослих, працівників школи або поліцейських, які завжди готові прийти на допомогу.


Наостанок ПОГ побажала дітям бути старанними учнями та відповідально ставитись до навчального процесу і бути законослухняними громадянами.

Первомайський районний відділ поліції