Дільничний офіцер поліції відзвітував перед мешканцями Кривоозерської громади про роботу за рік

Категорія: Кривое Озеро | 17-01-2024

Дільничний офіцер поліції сектору превенції відділення поліції № 3 Первомайського райвідділу Денис Степаненко перед активом Кривоозерського старостинського округу доповів про свою роботу упродовж 2023 року.

Поліцейський довів присутнім інформацію про стан правопорядку на території громади, ужиті ним заходи із запобігання правопорушенням та вчиненню найпоширеніших видів злочинів, зокрема крадіжок та шахрайств. Та наголосив, що пріоритетом в його діяльності залишається профілактична робота та робота з особами, які перебувають на обліку поліції, зокрема домашніх кривдників та раніше судимих з метою недопущення вчинення ними нових злочинів чи правопорушень. Також просвітницька робота з неповнолітніми у освітніх закладах, надання допомоги та підтримки громадянам, які опинились у складних життєвих обставинах.

Під час зустрічі присутні обговорили плани роботи на поточний рік, а також подальші спільні заходи, спрямовані на створення безпекового середовища в громаді.

Окремо дільничний подякував представникам громади за довіру, підтримку та всебічну допомогу у виконанні його поліцейських завдань. Адже довіра населення – це головний критерій оцінки результатів діяльності поліцейського.

Первомайський районний відділ поліції