У двох громадах Первомайщини ПОГівці доставили гуманітарну допомогу сім’ям -вимушеним переселенцям та тим, які опинились у складних життєвих обставинах

Категорія: Кривое Озеро / Синюхинобрідська отг | 26-01-2024

Допомагати тим, хто внаслідок війни залишився без житла чи був вимушений залишити свої домівки на тимчасово окупованій ворогом території, підтримати і направити на шлях виправлення тих, хто за різних обставин опинився у складних життєвих обставинах - один з головних пріоритетів поліцейської роботи.

Поліцейський офіцер Синюхинобрідської громади Тихон Дуд’єв разом із співробітниками соціальної служби доставили підопічній молодій родині із села Новоолександрівка Тарасівського старостинського округу, в якій виховується малолітня дитина, засоби гігієни та дитячий одяг.


У селі Очеретня поліцейський офіцер Кривоозерської громади Зінаїда Корницька разом зі старостою округу доставили гуманітарну допомогу від Червоного Хреста чотирьом сімʼям переселеців та одній місцевій родині. У всіх родинах виховуються діти, а три сімʼї є багатодітними. Вимушено залишивши домівки в окупованій частині Запорізької області, зруйноване житло на Очаківщині, родини залишились майже ні з чим та знайшли прихисток у Первомайському районі. Родини отримали предмети для облаштування побуту, постільну білизну, посуд та продукти.


Поліцейські офіцери громад також перевірили умови проживання у відвіданих сім’ях та провели з батьками профілактичні бесіди щодо належного виконання ними батьківських обов’язків, створення задовільних умов проживання дітей та недопущення вчинення домашнього насильства.

Правоохоронці постійно підтримують зв'язок з підопічними родинами та за першої ж можливості допомагають розв’язувати будь-які соціальні чи побутові проблеми, надають всебічну підтримку таким сім’ям.

Первомайський районний відділ поліції