У Кривоозерській громаді поліцейські проводили профілактичні бесіди з населенням

Категорія: Кривое Озеро | 08-02-2024

Дуже часто люди, які потерпають від домашнього насильства, взагалі не розуміють, що зіткнулись із ним. Або воліють мовчати, терпіти, аби не виносити проблему на широкий загал, адже не знають як діяти в подібній ситуації.

Дільничний офіцер поліції Кривоозерської громади Денис Степаненко навчав мешканців сіл Тридуби та Очеретня які є форми, причин і наслідки домашнього насильства.

Спілкуючись із громадянами, поліцейський зауважував, що до насильницької моделі поведінки відносно себе має бути нетерпиме ставлення . Хто б не чинив так із вами, пам’ятайте, ви цього не заслуговуєте, і це не ваша провина. Ніхто не має права вас ображати, принижувати чи обмежувати ваші права.

Також правоохоронець роздавав пам'ятки, у яких в доступній формі пояснюється алгоритм дій у разі виникнення домашнього насилля та телефонні номери установ і організацій, які надають необхідну допомогу.

Насильство у будь-яких формах чи проявах карається законом. За такі дії передбачена адміністративна відповідальність, а за вчинення систематичного насильства - кримінальна.

Дільничний офіцер поліції зауважив, що не слід толерувати і замовчувати домашню тиранію, байдуже ставитись до постраждалих осіб, насамперед, до постраждалих дітей – а запобігати таким діям.

Якщо ви потерпаєте або стали свідком домашнього насильства телефонуйте на спецлінію 102.

Первомайський районний відділ поліції