Як протидіяти булінгу та домашньому насильству: у Кривоозерській громаді ювенальні поліцейські провели лекцію для школярів

Категорія: Кривое Озеро | 27-03-2024

Для формування неприйнятного ставлення до насильства у дитячому колективі чи в родині, інспектор ювенальної превенції Первомайського райвідділу поліції Аліна Бєлохвост провела заняття для старшокласників Кривоозерської гімназії.

Поліцейська розповіла учням про неприпустимість вчинення стосовно них будь-якого виду насильства, пояснила різницю між поняттями «булінг» та «домашнє насильство». Особливу увагу підлітків інспекторка звернула на тому, як протидіяти цим явищам, разом із дітьми обговорили алгоритми дій у випадку, якщо вони стали свідком насильницьких дій.

Наприкінці зустрічі ювенальна поліцейська роздала інформаційні буклети з контактами куди потрібно звертатись по допомогу в разі вчинення відносно них протиправних дій.

Поліцейська закликала підлітків не мовчати про випадки домашнього насильства чи булінгу та негайно інформувати психолога навчального закладу, вчителя, батьків або телефонувати на спецлінію 102.

Первомайський районний відділ поліції