У Кривоозерській громаді поліцейські нагадали дітям про необхідність дотримання правил дорожнього руху

Категорія: Кривое Озеро | 01-04-2024

З настанням тепла діти довше перебувають на вулиці: більше часу проводять на свіжому повітрі, зустрічаються із друзями, катаються на велосипедах, самокатах і забувають про правила безпечного поводження на дорозі.

Щоб нагадати дітям правила особистої безпеки, які необхідно дотримуватись по дорозі до школи та додому, поліцейський офіцер Кривоозерської громади Зінаїда Корницька разом із поліцейськими сектору реагування патрульної поліції відділення № 3 Первомайського райвідділу провели профілактичне заняття із ліцеїстами.

Спілкуючись із дітьми, правоохоронці нагадали, що переходити дорогу можна тільки по зебрі, по пішохідному переході, на зелене світло, а біля перехрестя - не навскіс, а перпендикулярно дорозі. Рухатися лише по тротуарах, тримаючись правого боку, щоб не заважати зустрічним пішоходам. Не вибігати на дорогу, а впевнитись у відсутності автомобілів і вже потім здійснювати перехід проїзної частини. При цьому поліцейські наголосили, що дорога це не місце для гри, а зона підвищеної небезпеки.

Наприкінці зустрічі ліцеїсти мали можливість дізнатись більше про екіпіровку правоохоронців та приміряти її на собі. Школярі пообіцяли бути вкрай уважними та обережними під час перебування на дорозі.

Первомайський районний відділ поліції