У Кривоозерській громаді відбувся мітинг-реквієм та хода, також учні місцевого ліцею влаштували велопробіг

Категорія: Кривое Озеро | 09-05-2024

08 травня 2024 року пройшов мітинг з нагоди Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 роках.

В урочистій ході до Меморіалу загиблим воїнам-землякам взяли участь: керівництво громади, працівники селищної ради, структурних підрозділів, громадськість, учнівська молодь.

Кривоозерський селищний голова Павло Бузінський виголосив промову, зазначаючи, що у Другій світовій війні загинуло понад 8 мільйонів українців, вони йшли на фронт, щоб захистити рідну землю від ворога. На жаль, ми зустрічаємо цей День у воєнний час, коли знову доводиться відстоювати свободу та територіальну цілісність нашої держави, право самостійно вирішувати долю країни та боротися за щасливе майбутнє наших дітей. Сьогодні, як ніколи, всі ми повинні об’єднатися заради спільної мети-відстояти незалежність заради миру та процвітання нашої держави та показати незламність українського народу!

На мітингу було виконану вокальний номер в честь пам'яті жертвам у Другій світовій війні та пам’яті теперішніх наших Захисників.

Вшанували хвилиною мовчання тих, хто загинув в роки Другої світової війни, сучасних захисників України, які віддали свої життя захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої країни.

На завершення мітингу представники влади та всі учасники заходу поклали квіти до Меморіалу та до Алеї Слави теперішніх Героїв.

Пам’ятаймо, що наш священний обов’язок – зробити усе, аби подвиг захисників України не був забутий.