У Кривоозерській громаді дільничні офіцери поліції навчали громадян як протидіяти домашньому насильству

Категорія: Кривое Озеро | 14-05-2024

Дільничні офіцери поліції відділення № 3 Первомайського райвідділу провели профілактичний захід щодо протидії домашнього насильства в сім’ї. Поліцейські розповіли населенню як протидіяти домашньому насильству та куди звертатись по допомогу, якщо вони стали жертвою чи свідком домашнього насильства.

Офіцери поліції розповіли про заходи протидії насильству. Згідно з чинним законодавством поліцейські, які виїжджають на виклик стосовно домашнього насилля, дбають про безпеку постраждалої особи і одразу виписують кривднику терміновий заборонний припис. Такий припис накладає на правопорушника зобов’язання залишити місце мешкання або перебування постраждалої особи, а також забороняє контакт із нею.

У свою чергу потерпіла особа, може звернутись за допомогою як до центрів соціальних служб захисту жертв домашнього насильства, так і тимчасово перебувати в центрах до вирішення сімейних проблем.

Правоохоронці звертаються до громадян, у разі, якщо ви стали жертвою чи свідком домашнього насильства телефонуйте на спецлінію 102 або зверніться до найближчого територіального відділення поліції.

Крім того, ви можете безкоштовно зателефонувати на Національну гарячу лінію з попередження домашнього насильства за номером 0-800-500-335.

Первомайський районний відділ поліції