У Кривоозерській громаді поліцейські навчали громадян як не стати жертвою злочину

Категорія: Кривое Озеро | 20-05-2024

Дільничні офіцери відділення № 3 Первомайського райвідділу поліції розповідали місцевому населенню про найпоширеніші види шахрайства, способи обману, характерні ознаки поведінки шахрая при спілкуванні з ними, а також основні методи та заходи протидії такому виду злочинів.

Тож поліцейські зазначили, що задля того, щоб вберегти свій гаманець від аферистів, варто дотримуватись наступних рекомендацій:

- ніколи і нікому не повідомляти дані своїх карток, паролі, термін дії, код на звороті банківської картки;

- захищати паролі до додатків, використовуючи двофакторну автентифікацію;

- не довіряти повідомленням незнайомців про грошовий виграш чи іншу соціально-матеріальну допомогу. Використовуйте лише офіційну інформацію з перевірених джерел;

- не поспішати виконувати вказівки незнайомих людей, якщо вони називаються працівниками банку чи інших державних структур. По можливості негайно зверніться на «гарячу лінію «вашого банку та уточніть усю інформацію;

- якщо невідомий повідомляє вам, що сталась біда з вашими рідними - не панікуйте. Зв’яжіться з близькою людиною та впевніться у достовірності інформації, яку вам надали. Шахраї використовують психологічні техніки та прийоми для маніпуляції.

Правоохоронці радять бути обережними та не довіряти незнайомим особам, особливо тим, які звертаються до вас із фінансовими пропозиціями. Завжди перевіряйте правдивість будь-яких запитів, які отримуєте, особливо, якщо вони стосуються грошових операцій або особистих даних.

Якщо ви все-таки стали жертвою шахраїв, негайно телефонуйте на спецлінію 102 або зверніться до найближчого територіального відділення поліції.

Первомайський районний відділ поліції