Правила відпочинку біля водойм та нерестова заборона: у Кривоозерській громаді шериф провела роз’яснювальну роботу з населенням

Категорія: Кривое Озеро | 22-05-2024

У селі Красненьке вздовж узбережжя річки Південний Буг поліцейський офіцер громади разом із державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища розповідали громадянам про збереження водних біоресурсів та довкілля.

Спілкуючись із рибалками, шериф нагадала про нерестову заборону на вилов водних біоресурсів. У зв’язку з нерестом, риболовля дозволяється лише з берега однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком. За недотримання зазначених вимог у цей період передбачена законом адміністративна та кримінальна відповідальність.

У свою чергу інспектор з охорони навколишнього середовища зауважив, від того, як пройде період нересту, залежить чи залишиться взагалі в наших річках риба, її біорізноманіття та видовий склад. Також акцентував увагу на забороні пересування на водоймах всіх плавзасобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів.

Громадянам, які відпочивали на березі річки, поліцейська розповіла про правила відпочинку біля водойм. А саме, розводячи багаття обкопати місце біля нього невеличким рівчачком або обкласти камінням та користовуватися лише сушняком. Збираючись додому після відпочинку, обов'язково загасити вогонь або залити водою та прибрати сміття, щоб місце після відпочинку залишилось чистим.

Збережемо довкілля для власного здоров’я та майбутнього наших нащадків.

Первомайський районний відділ поліції