У Кривоозерській ОТГ відкрились перші поліцейські станції

Категория: Кривоозёрский район
15 червня у селах Очеретня та Тридуби запрацювали поліцейські станції. Вони обслуговуватимуть жителів населених пунктів Кривоозерської селищної територіальної громади Первомайського району. Для Кривоозерщини це перші дві станції, які були важливі та необхідні для мешканців відділених населених пунктів.

Відкриття поліцейських станцій відбулося напередодні Дня дільничних офіцерів поліції за участю начальника Головного управління Національної поліції в Миколаївській області Сергія Шайхета, його заступника Олексія Ляшенка, керівництва Первомайського районного відділу поліції, сектору поліцейської діяльності відділення поліції № 2, голови, старостів та жителів громади.

- Чергове відкриття поліцейських станцій є свідченням плідної співпраці поліції та громади, які спільними зусиллями прагнуть забезпечити правопорядок та зробити життя громадян безпечнішим, - зазначив Сергій Шайхет. - Відтепер мешканці Очеретні та Тридубів зможуть на місці отримати вчасну та якісну поліцейську допомогу і послуги.

Наразі обидві поліцейські станції знаходяться у приміщеннях адмінбудівель округів та облаштовані усім необхідним для роботи дільничних офіцерів поліції.

Кожен службовий кабінет оснащений оргтехнікою з доступом до мережі інтернет, також є куточок з іграшками для відвідувачів із дітьми. У найближчих планах Кривоозерської селищної громади є придбання службових автомобілів для дільничних. Щоб їхня робота була ще оперативнішою, а також задля профілактики злочинності, та надання сервісних послуг населенню.

Нині на Миколаївщині загалом працює 12 постійних та 2 сезонні поліцейські станції.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.