За изнасилование девочки в селе Лукановка, будут судить молодого парня

Категория: Кривоозёрский район
За изнасилование девочки в селе Лукановка, будут судить молодого парня
Первомайською окружною прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 19 – річного жителя Врадіївського району за фактом вчинення статевих зносин з особою, яка не досягла шістнадцятирічного віку (ч.1 ст.155 КК України).

У ході досудового розслідування встановлено, що хлопець достеменно знав, що дівчина не досягла 16-річного віку. Проте 29 грудня 2019 року, перебуваючи за місцем мешкання неповнолітньої в с. Луканівка Кривоозерського району, маючи прямий умисел, спрямований на задоволення своєї статевої пристрасті, вступив у статеві зносини з неповнолітньою.

Продовжуючи свої злочині дії, у січні 2021 року зловмисник знову скоїв стосовно дівчинки протиправні дії сексуального характеру.

Дії зловмисника кваліфіковано за ч. 1 ст. 155 КК України (природні статеві зносини з особою, яка не досягла шістнадцятирічного віку, вчинені повнолітньою особою).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.