На Миколаївщині визначено переможців обласного етапу змагань «Пліч-о-пліч» з баскетболу
У пʼятницю, 24 травня, у Миколаєві відбувся обласний етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з баскетболу.
Кращі володарки ритму: на Первомайщині визначили переможців районного етапу змагань з черліденгу
На базі Первомайської гімназії № 5 відбулися завершальні змагання районного етапу «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з черліденгу.
У Первомайському районі дільничні поліції навчали населення як не потрапляти у пастки зловмисників
Шахрайські схеми постійно видозмінюються, еволюціонують, а в руки аферистів потрапляє все більше потенційних жертв. Щоб громадяни розпізнали злочинну пастку дільничні Первомайського районного відділу поліції проводили профілактичну роботу з мешканцями Мигіївської та Кам’яномостівської громад.
Соцпрацівники 19 громад Миколаївщини отримали електроскутери
Миколаївська область увійшла до переліку 11 областей України, на які було розподілено електроскутери Міністерством соціальної політики України.
Первомайщина: на пожежі загинув чоловік
1 квітня о 01:56 на спецлінію 101 надійшло повідомлення про те, що у с. Лиса Гора Мигіївської територіальної громади Первомайського району горить житловий будинок.
«Пліч-о-пліч» на Первомайщині: шкільні змагання з баскетболу набирають шалених обертів
На базі Первомайської гімназії №5, серед юних спортсменів та спортсменок освітніх закладів району, відбувся ІІІ етап змагань із баскетболу у рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».
У Мигіївській громаді школярі змагалися за першість з футзалу та черліденгу
У п'ятницю, 8 березня, у Мигіївській громаді відбулися спортивні змагання з футзалу та черліденгу серед школярів. Вони проходили у рамках «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».
У Первомайську визначили переможців районного етапу змагань з волейболу
У Первомайському районі пройшов третій етап змагань із волейболу серед юнаків і дівчат у рамках «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».
Громади Миколаївщини активно беруть участь у змаганнях «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»
Минуло тижня у Южноукраїнській, Костянтинівській та Мигіївській громадах пройшли змагання в рамках «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».
Пліч-о-пліч: Школярі Мигіївської громади змагалися за першість з волейболу
У Мигіївській громаді у рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «Разом переможемо» відбулися змагання з волейболу серед учнів.