У Миколаєві відбулося спецпогашення марок "Миколаївський зоопарк 500 днів війни"
Для продажу запропонували набори конверта та блока з 9 марок. Продукцію випустило АТ «Укрпошта».
Робота комунальників Миколаєва за 20 вересня
КП «ЕЛУ автодоріг» Прибрали: вул. Велика Морська (частково) Підготували до асфальтування після розриттів МКП «Миколаївводоканал»: вул. Крилова, 15 та 40 Виконали ямковий ремонт: на перехресті вул. Пушкінська та вул. Погранична, вул. Декабристів, 69 Ліквідували напливи на асфальтному покритті: вул.
Орієнтовно до 20 години припинено подачу води в деякі будинки 21.09.2023
Що розташовані в/по: мікрорайоні Урочище Ракетне. Станом на 12:35 вулиці Погранична від проспекту Богоявленського до вулиці 3-я Слобідська.
Отримали 6 одиниць техніки для “Миколаївводоканалу”
Колісні навантажувачі, екскаватор з гідромолотом та одноковшовий фронтальний міні-навантажувач - усе це наші працівники будуть використовувати для якісних та оперативних робіт на водомережах міста.
У Миколаївському зоопарку відбудеться спецпогашення марки
У четвер, 21 вересня, об 11:00, у Миколаївському зоопарку відбудеться урочисте спецпогашення марок і конвертів «Миколаївський зоопарк 500 днів війни».
Орієнтовно до 20 години припинено подачу води в деякі будинки 20.09.2023
Що розташовані в/по: вулиці Новобузька 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 128; вулиці Електронна 61; вулиці 12 Поздовжня 42, 44; вулиці Скульптора Ізмалкова 7.
У Миколаєві відбулися відкриті показові тренування студентів
У середу, 20 вересня, до Міжнародного дня студентського спорту у Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова пройшли показові виступи представників різних видів спорту.
СБУ знешкодила агентурну мережу російського гру, яка діяла на оборонному заводі Миколаївщини
Контррозвідка Служби безпеки провела багатоетапну спецоперацію, у результаті якої на Миколаївщині нейтралізовано агентурну мережу головного управління генштабу зс рф (відомого як гру).
В Корабельному районі вимушені припинити подачу води в будинки 19.09.2023
Що розташовані по: проспекту Богоявленський від вулиці Металургів до вулиці Новобудівна; вулиці Металургів від проспекту Богоявленський до вулиці Глінки.
Переробляли та збували зброю і боєприпаси – у Миколаєві поліцейські затримали двох місцевих мешканців
Двоє миколаївців 56-ти та 66-ти років, за попередньою змовою, налагодили схему незаконного збуту зброї. Чоловіки підшукували зброю заводського виготовлення, переробляли її зі стартової на вогнепальну та продавали.