Поліція документує наслідки нічного терору Миколаєва та трьох територіальних громад області

Категорія: Николаев / Баштанка / Веселиново / Очаков / Широківська
Сьогодні вночі російські війська двічі обстріляли житлові квартали обласного центру. Наразі відомо про пошкодження житлових будинків, магазинів та інших цивільних об'єктів. Вся інформація про пошкодження та постраждалих уточнюється.
На місцях подій працюють правоохоронці та інші профільні служби.

Цієї ночі під ворожим вогнем також перебували Очаківська, Веснянська та Широківська громади. Відомо про руйнації житлових будинків, автомобілей та об'єкти соціальної інфраструктури. Повна інформація уточнюється.
Внаслідок вчорашніх завданих ударів по території Баштанської громади, поліцейські задокументували дев'ять пошкоджених житлових будинків та приміщення навчального закладу.За усіма фактами порушення законів та звичаїв війни поліцейські відкрили кримінальні провадження за ст. 438 КК України.

Упродовж доби 26 вересня підрозділи поліції Миколаївщини опрацювали 527 повідомлень від громадян. Більшість із них стосувались воєнних злочинів.

Поліцейські продовжують забезпечувати правопорядок у регіоні, надавати допомогу місцевим мешканцям та нести службу на блокпостах спільно з військовими та теробороною.

Просимо мешканців регіону не нехтувати сигналами повітряної тривоги та дотримуватись вимог правового режиму воєнного стану.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області