На Николаевщине стартует программа «EU4Skills: Лучшие навыки для современной Украины»

Категория: Николаев
На Николаевщине стартует программа «EU4Skills: Лучшие навыки для современной Украины»
У вівторок, 09 червня, в Миколаївській ОДА відбулась експертна онлайн-нарада на тему «Аналіз пріоритетних секторів, стратегій регіонального розвитку, тенденцій економічного зростання та нових/пріоритетних професій для Миколаївської області».

Участь у заході взяли: заступник Міністра освіти і науки України Петро Коржевський, заступники голови Миколаївської обласної державної Тетяна Стахевич та Олександр Трайтлі, керівник групи реалізації регіонального компоненту ЕU4Skills Тетяна Хімченко, директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Удовиченко, президент Регіональної торгово-промислової палати Миколаївської області Ігор Катвалюк та інші.

На початку наради Петро Коржевський зазначив, що центри професійної досконалості стануть успішною платформою для надання якісної освіти, розвитком державно-приватного партнерства та перспективним поштовхом для соціально-економічного розвитку Миколаївщини.

Миколаївська область один із регіонів, які матимуть можливість побудувати сучасні центри професійної досконалості в межах проєкту «EU4SKILLS».

На Миколаївщині такими центрами стануть три заклади професійної освіти. Це Вище професійне училище № 21 у м. Миколаєві, Новоодеський професійний аграрний ліцей , Южноукраїнський професійний ліцей.

Олександр Трайтлі підкреслив, що «ЕU4Skills: Кращі навички для сучасної України» дуже важлива програма для області, оскільки проект залучить молодь до навчання та дозволить переорієнтуватись людям, які втратили роботу через різні обставини.

Тетяна Стахевич поінформувала, що економіка області має значний ресурсний, промисловий, аграрний потенціал, а також підкреслила пріоритетні сектори економіки, де є потреба у навчанні професійних кадрів у закладах професійної (професійно-технічної) освіти. Зокрема - це сільське господарство, промисловість та машинобудування, транспортно-логістичний комплекс та туризм.

Учасниками заходу сфокусовано увагу саме на модернізації системи підготовки кваліфікованих кадрів, враховуючи перспективні кадрові потреби роботодавців області, що і передбачає програма.

Довідково
«EU4SKILLS» – це програма Європейського Союзу для підтримки реформи професійно-технічної освіти в Україні. Мета її – створення мережі Центрів професійної досконалості, закупівля нового обладнання, підвищення кваліфікації майстрів та викладачів, розробка нових навчальних програм та стандартів для учнів.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.