Николаевская ОГА провела видеоселекторное совещание по развитию туризма и открытие оздоровительного сезона на территории области

Категория: Николаев
Николаевская ОГА провела видеоселекторное совещание по развитию туризма и открытие оздоровительного сезона на территории области
22 травня, під головуванням заступника голови ОДА Олександра Трайтлі відбулася відеоселекторна нарада з керівниками Очаківського, Березанського районів, міста Очакова та Коблівської ОТГ з питань розвитку туризму та відкриття оздоровчого сезону на території Миколаївської області.

На початку наради заступник голови ОДА Олександр Трайтлі звернув увагу на постанову КМУ № 392 від 20 травня 2020 р, яка передбачає послаблення протиепідемічних заходів, але в ній не містять рекомендації щодо відкриття оздоровчого сезон. Враховуючи це, присутні дійшли домовленості, що облдержадміністрація звернеться до профільних служб за роз’ясненням при яких умовах та дотримуючись, яких додаткових критеріїв можна проводити оздоровчий сезон.

Олександр Трайтлі звертаючись до керівників районів, міст та ОТГ доручив зібрати ряд питань від підприємців-рестораторів. Пропозиції рекомендовано надіслати на електрону пошту обласного штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби.

«Ми опрацюємо наданні питання та обов’язково будемо шукати можливості, як задовольнити їх потреби, аби піти на зустріч. Потрібно усвідомлювати, що під час карантину бізнес багато втратив, тому наразі потрібно підставити плече»,- сказав він.

Крім того, під час наради вирішено, на наступному тижні провести виїзне засідання заступником голови облдержадміністрації Олександром Трайтлі в Очакові та Коблево з підприємцями Очаківського та Березанського районів за участі представників обласного управління охорони здоров’я, Миколаївського обласного лабораторного центру, держпродслужби та Національної поліції з метою ознайомлення із першочерговим планом дій та протиепідемічних вимог до закладів під час проходження оздоровчого сезону підготовлених облдержадміністрацією
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.