Щодня піротехнічні розрахунки ДСНС проводять обстеження територій, вилучення вибухонебезпечних предметів на звільнених територіях

Категорія: Николаев / Важное / Баштанка / Снигирёвка

Заходи з розмінування тривають в межах Баштанського району. Також піротехнічні розрахунки працюють у Миколаївському районі області.
Сьогодні, 20 листопада, до виконання робіт за призначенням залучено 9 груп у складі яких 47 піротехніків та 17 одиниць техніки. З них 3 групи виконують роботи у Миколаївському районі та 6 — на Снігурівщині. Допомогу піротехніками Головного управління ДСНС України у Миколаївській області надають розрахунки з Одеської, Черкаської областей також працює 3 спеціальний центр швидкого реагування ДСНС України.

Всі ми радіємо кожній новині про деокупацію того чи іншого населеного пункту, і звісно кожному якнайшвидше хочеться повернутись додому. Але чи безпечно на рідній землі? Підступний ворог замінував ліси, поля, будинки, об'єкти інфраструктури та навіть дитячі майданчики. Тому шановні громадяни, наполегливо рекомендуємо дочекатися дозволу місцевої влади та перевірки місцевості звільнених територій Снігурівщини підрозділами ДСНС, а місцевим мешканцям дотримуватися правил безпеки, обережно пересуватися населеними пунктами та не чіпати підозрілі предмети.

Необхідно знати, що якщо ви вирішили повертатися до власної оселі, то необхідно:

Звернутися до місцевих органів влади, щоб отримати інформацію про обстеження вашого будинку та території навколо на наявність вибухонебезпечних предметів.

У разі відсутності такої інформації самостійно подати заявку на обстеження домівки спеціалістами ДСНС за номером 101 або у мобільному застосунку «Розмінування України».

Завантажити додаток на смартфон:
Android: https://bit.ly/3OeQwxg
Apple: https://apple.co/3HhV4B3

Після авторизації ви зможете повідомити саперів про ймовірну загрозу у вашій оселі та в режимі онлайн слідкувати за обробленням заявки.

Всього кілька кліків можуть убезпечити ваше життя та життя ваших близьких!