Завдяки небайдужому миколаївцю поліцейські повернули до Березнегуватого зниклу дівчину

Категорія: Николаев / Березнеговатое

Упродовж доби правоохоронці проводили пошукові заходи, а сьогодні вдень, дякуючи пильному громадянину, розшукали 14-річну мандрівницю в одному з супермаркетів Миколаєва.

Вдень 27 січня по допомогу до відділу поліції № 2 Баштанського районного відділу звернулась жінка. Заявниця розповіла, що добу тому пішла з дому та не повернулась її неповнолітня онука.

На пошук дівчини був орієнтований увесь особовий склад відділення поліції.

Вжитими заходами правоохоронці встановили, що 14-річна зникла поїхала до обласного центру, нікого із дорослих не попередивши про це. На щастя, небайдужий миколаївець, який дізнався про розшук дівчини із повідомлення у соцмережах та впізнав її по орієнтуванню, повідомив працівникам відділу поліції № 1 Миколаївського районного управління про те, що розшукувана перебуває у одному із магазинів міста.

Нині дівчина знаходиться під тимчасовою опікою поліцейських Баштанського райвідділу та незабаром буде передана рідним.

Поліцейським неповнолітня розповіла, що вирішила помандрувати, саме тому на автобусі дісталась до Миколаєва.

Відносно піклувальників неповнолітньої правоохоронці склали адміністративний протокол за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей».

Правоохоронці закликають батьків не залишати своїх дітей без нагляду та у разі їхнього зникнення, терміново телефонувати на спецлінію 102.

Баштанський районний відділ поліції Миколаївської області