Ще п'ять білбордів прибрали на вулицях МиколаєваКатегорія: Миколаїв | 24-02-2023
У Миколаєві продовжують прибирати незаконно розміщені тимчасові споруди. За інформацією департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції міськради, в Інгульському та Центральному районах міста демонтували 5 білбордів. Частина з них - пошкоджені. “Естетичний вигляд міста страждає через незадовільний стан рекламних конструкцій. На жаль, вони чітко відображають стан бізнесу під час війни, який повинен доглядати за своєю власністю. Але ж це не вихід - залишати все в занепаді. Просимо підприємців з відповідальністю ставитися до своїх обов'язків та вчасно обслуговувати конструкції. Вони повинні бути безпечними та виглядати охайно”, - звернулися до бізнесу в департаменті. |
Миколаїв
вологість:
тиск:
вітер:
Погода на 10 днів від sinoptik.ua
Повітряна тривога відсутня!
Наразі небезпеки немає!
Приємного дня!
Приємного дня!
АКТУАЛЬНЕ
НОВИНИ ОДЕСИ
НОВИНИ ХЕРСОНА
НОВИНИ СПОРТУ
|
|

За перші п’ять місяців 2026 року Енергоатом сплатив майже 119 млрд грн за послугу ПСО