Суд обрав запобіжний захід, підозрюваному у зберіганні, з метою збуту, психотропних речовин

Категорія: Николаев / Южноукраинск
Суд обрав запобіжний захід, підозрюваному у зберіганні, з метою збуту, психотропних речовин

Слідчим суддею Центрального районного суду м.Миколаєва Галиною Подзігун, розглянуто клопотання про обрання міри запобіжного заходу 40-річному мешканцю м.Южноукраїнськ, підозрюваному у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.307 КК України.

Відповідно до матеріалів клопотання, чоловік придбав та зберігав, з метою збуту, особливо небезпечні психотропні препарати – амфетамін та альфа-PVP. Згідно матеріалів справи, останній збував зазначені речовини по всій території України, використовуючи сервіси поштового зв’язку.
У ході обшуку за місцем мешканця чоловіка було вилучено понад 600 грамів психотропних речовин.

Обгрунтовуючи клопотання, прокурор зазначив, що підозрюваний може переховуватись від слідства та суду, враховуючі тривалість покарання, яке йому загрожує у разі доведення провини, сховати або спотворити речі, які мають значення для розслідування кримінального провадження, зокрема приховати від слідства грошові кошти, отримані внаслідок незаконної діяльності, шляхом їх переведення на інші рахунки, незаконно впливати на свідків та інших підозрюваних, вчинити інші кримінальні правопорушення.

Захисник та підозрюваний, у ході судового розгляду, заперечували проти задоволення клопотання.

Заслухавши думки сторін та дослідивши матеріали, слідчий суддя Галина Подзігун ухвалила, обрати щодо підозрюваного запобіжний захід у виді тримання під вартою без можливості внесення застави.

Прес-служба Центрального районного суду м.Миколаєва