Ошукали миколаївця на 74 тисячі гривень - поліцейські встановлюють особи шахраїв

Категорія: Миколаїв | 21-04-2023

19 квітня до Миколаївського районного управління поліції звернувся мешканець Миколаєва з повідомленням про те, що він став жертвою шахрайських дій. Зі слів потерпілого, йому зателефонував невідомий, який представився працівником банку та повідомив, що йому збільшено кредитний ліміт і потрібно звірити деякі особисті данні карткового рахунку чоловіка. Заявник надав усі особисті дані «банківського співробітника», а через деякий час виявив, що з його рахунку зникли грошові кошти у розмірі 74 тисячі 300 гривень.

Слідчі розпочали кримінальне провадження за ознаками ч. 3 ст. 190 КК України «Шахрайство». Санкція статті передбачає до восьми років ув’язнення. Триває досудове розслідування.

Шановні громадяни! Поліція нагадує, щоб уберегти себе від шахрайських дій не надавайте власні персональні дані незнайомцям. Щоб не стати жертвою телефонних аферистів, зберігайте спокій і не перераховуйте нікому гроші, також нікому не повідомляйте термін дії банківської карти, пароль від неї та CVV-код. У разі, якщо ви стали жертвою шахрайських дій, терміново звертайтесь до найближчого відділу поліції або телефонуйте 102.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області