Миколаїв відвідав посол Королівства Данії Олє Міккельсен

Категорія: Николаев

У п’ятницю, 19 травня, до Миколаєва з робочим візитом прибула делегація на чолі з послом Королівства Данії Олє Міккельсен.

До складу делегації увійшли віцепрезидент державного інвестиційного фонду Данії Коре Андреасен, радник з питань розвитку Посольства Данії Василь Заліщук та кандидат на почесного Консула Данії в Миколаєві Микола Капацина.

У рамках візиту відбулась зустріч із заступниками начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Валентином Гайдаржи та Миколою Маріновим, керівником Миколаївського офісу UST - Ukraine Support Team Дмитром Тарасенком й директором департаменту економічного розвитку та регіональної політики Олександром Корольовим.

Так, сторони обговорили подальші напрями співпраці та перспективні проєкти, які будуть реалізовуватись не тільки в межах міста Миколаєва, а й в межах тих територій області, які найбільше постраждали від збройної агресії військ рф. Окрім цього представники Данії презентували програму кредитування Миколаївського бізнесу та муніципального сектору.

Заступник начальника Миколаївської ОВА Валентин Гайдаржи розповів про масштаби руйнувань в місті та області, наголосивши на тому, що обсяг робіт щодо відновлення регіону досить великий та перш за все допомоги потребують деокуповані території. Крім цього, Валентин Гайдаржи подякував представникам Данії за вже надану допомогу та висловив сподівання про подальшу плідну співпрацю.

«Дякуємо за приділену увагу та небайдужість до проблем нашого міста та області. Велика частина робіт відбувається за підтримки міжнародних партнерів, тому ми надзвичайно цінуємо таку допомогу», - зазначив Валентин Гайдаржи.

Посол Королівства Данії Олє Міккельсен запевнив, що підтримка від Данії зростатиме й надалі.

«Ми намагаємось допомогти вашому регіону якнайкраще, тому слід поєднати наші зусилля для ефективного відновлення міста Миколаєва та територій Миколаївської області, які цього потребують», - додав Олє Міккельсен.