3 серпня підрозділи ДСНС у Миколаївській області дев'ять разів залучались до ліквідації пожеж

Категорія: Миколаїв / Березнеговатое / Кривое Озеро / Снигирёвка / Воскресенська отг / Привільненська отг / Степівська отг | 04-08-2023

Дві з них виникли у житловому секторі.

Так, о 18:30 на спецлінію 101 надійшло повідомлення про те, що по вул. Набережній с. Луканівка Кривоозерської територіальної громади Первомайського району загорілась господарча споруда. На місце направлено відділення 18 державної пожежно-рятувальної частини. По прибуттю встановлено, що поряд із даною спорудою знаходилось сіно та існувала загроза перекидання вогню на нього. Від місцевих фермерів залучено МТЗ-80 для підвозу води. Завдяки своєчасно вжитим заходам вдалось не допустити збільшення масштабів горіння. О 21:15 пожежу ліквідували на площі 50 кв. м.

Вже вночі, о 23:49, рятувальників сповістили про займання в квартирі на четвертому поверсі п'ятиповерхового житлового будинку по вул. Силікатній мікрорайону Матвіївка м. Миколаєва. Пожежу ліквідували вогнеборці 1 ДПРЧ на площі 10 кв.м. та вберегли будинок від повного знищення.

В обох випадках причини загорянь встановлюються.

Також вчора горів автомобіль ЗАЗ. Він зайнявся під час руху по автодорозі Н-11 «Миколаїв — Кривий Ріг — Дніпро» поблизу смт Воскресенське. Водій сповістив рятувальників про це о 18:45, коли вогнем було охоплено майже весь транспортний засіб. На місце направлено відділення 16 ДПРЧ. О 19:01 пожежу ліквідовано на площі 4 кв. м, її спрричинило коротке замикання електропроводки.

Інші шість епізодів — це загоряння сухої трави, сміття та чагарників на відкритих територіях. Пожежі стались у Миколаївському районі: с. Водокачка Воскресенської ТГ, с. Катеринівка Степівської ТГ, с. Червоне Воскресенської ТГ; у Баштанському районі: с. Єрмолівка Привільненської ТГ, с. Павлівка Снігурівської ТГ, с. Висунськ Березнегуватської ТГ.

Загалом від ДСНС до гасіння залучались 9 спецавтомобілів та 30 вогнеборців, у гасінні допомагали вогнеборці місцевих пожежних команд “Широколанівка” та с. Привільне, для підвозу води задіювалась техніка місцевих фермерів.