В Николаеве суд оштрафовал очередного водителя маршрутки за нарушение карантинных норм

Категория: Николаев
В Николаеве суд оштрафовал очередного водителя маршрутки за нарушение карантинных норм
Суддею Центрального районного суду м.Миколаєва Галиною Подзігун накладено адміністративне стягнення у виді штрафу у сумі 17 тис гривень на водія маршрутного таксі, який вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст.44-3 КУпАП.

У ході судового розгляду встановлено, що 61-річний водій, який здійснює перевезення за маршрутом № 21, в період дії карантинних обмежень, перевозив більшу кількість пасажирів, аніж це передбачено технічними характеристиками автомобіля, а саме 41 пасажир при кількості місць для сидіння – 22.

У судове засідання водій не з’явився, надіславши на заяву, в який визнавав себе винним та просив розглядати протокол про вчинення адміністративного правопорушення за його відсутності.

Суд дійшов висновку про наявність у діях водія складу адміністративного правопорушення, передбаченого ст.44-3 КУпАП, що підтверджується доданими до протоколу відеозаписами та заявою самого водія та визнав його винним, наклавши відповідне стягнення.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.