У Миколаєві продовжується демонтаж покинутих та незаконно встановлених рекламних конструкційКатегорія: Миколаїв | 12-12-2023
Так, чергові чотири борди та щити були прибрані в Центральному та Заводському районах. На них напередодні поскаржились мешканці міста, адже конструкції були в занедбаному стані та могли нести небезпеку, повідомили в Департаменті внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції. Після перевірки документів було виявлено, що строки дії дозволів вже спливли, а це унеможливлює подальшу експлуатацію конструкцій. Власникам рекламних бордів нагадують, що, відповідно до законодавства, саме вони несуть відповідальність за їхній технічний стан та безпеку. Порушення цих норм може призвести до адміністративної відповідальності. У департаменті подякували мешканцям Миколаєва, які активно реагують на проблеми громади та спільно з міськими службами працюють над поліпшенням вигляду міста. |
Миколаїв
вологість:
тиск:
вітер:
Погода на 10 днів від sinoptik.ua
Повітряна тривога відсутня!
Наразі небезпеки немає!
Приємного дня!
Приємного дня!
АКТУАЛЬНЕ
НОВИНИ ОДЕСИ
НОВИНИ ХЕРСОНА
НОВИНИ СПОРТУ
|
|

За перші п’ять місяців 2026 року Енергоатом сплатив майже 119 млрд грн за послугу ПСО