У Миколаєві поліцейські затримали чоловіка за нанесення тяжких тілесних ушкоджень товаришу

Категорія: Миколаїв / Важливе | 13-12-2023

11 грудня до відділення поліції № 1 Миколаївського районного управління надійшло повідомлення про те, що у ході конфлікту між двома чоловіками, один із його учасників отримав ножове поранення.

На місце події оперативно прибули патрульні, слідчо-оперативна група, слідчі слідчого управління, оперативники та криміналісти обласного главку поліції.

У ході слідчо-оперативних заходів поліцейські з'ясували, що 38-річний потерпілий та його 31-річний знайомий разом вживали алкогольні напої. Згодом між чоловіками виникла сварка, в ході якої зловмисник завдав товаришу удару ножем. З місця події чоловіка забрала швидка. Нині його стан розцінюється як тяжкий.

Правоохоронці затримали 38-річного зловмисника в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, який раніше також притягувався до кримінальної відповідальності.

З місця події поліцейські вилучили знаряддя злочину — ніж та направили на експертне дослідження.

За вказаним фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 121 КК України «Умисне тяжке тілесне ушкодження», санкцією якої передбачено покарання у вигляді ув’язнення строком до восьми років.

Нині слідчі повідомили фігуранту про підозру у вчиненому злочині. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу підозрюваному.

Процесуальне керівництво у вказаному кримінальному провадженні здійснює Окружна прокуратура міста Миколаєва.

Слідство триває.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області