У Миколаєві прибирають конструкції, що псують вигляд містаКатегорія: Миколаїв | 01-03-2024
Днями департамент внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції прибрав МАФи та сітілайти в Інгульському, Заводському та Центральному районах. Незаконні кіоски демонтували в Інгульському та Заводському районах. Та вони не лише були розміщені без дозвільних документів. З наявної інформації зрозуміло, що в деяких з них велася торгівля контрафактними цигарками, - коментують в департаменті. Сітілайти прибрали у центральній частині міста. Зокрема, демонтували велику рекламну конструкцію на розі проспекту Центрального та вулиці Соборної. Окрім цього, прибрали сітілайти у сквері «Трояндовий», що також розташований на Соборній. Таким чином, департамент завершив роботи з очищення цієї зеленої зони від рекламних конструкцій. |
Миколаїв
вологість:
тиск:
вітер:
Погода на 10 днів від sinoptik.ua
Повітряна тривога відсутня!
Наразі небезпеки немає!
Приємного дня!
Приємного дня!
АКТУАЛЬНЕ
НОВИНИ ОДЕСИ
НОВИНИ ХЕРСОНА
НОВИНИ СПОРТУ
|
|

За перші п’ять місяців 2026 року Енергоатом сплатив майже 119 млрд грн за послугу ПСО