Ректора Николаевской "могилянки" Леонида Клименко, суд признал виновным в коррупционных действиях

Категория: Николаев / Важное / Резонанс
Суддею Центрального районного суду м.Миколаєва Сергієм Медюком, розглянуто протоколи, об’єднані в одне провадження, про вчинення адміністративних правопорушень пов’язаних з корупцією з правовою кваліфікацією за ч.1, 2 ст.172-7 КУпАП, складені щодо ректора одного з миколаївських університетів.
Ректора Николаевской "могилянки" Леонида Клименко, суд признал виновным в коррупционных действиях

Нагадаємо, відповідно до складених матеріалів, ректор не повідомив вчасно про наявність в нього реального конфлікту інтересів, зокрема він є очільником установи, де працюють його дружина, її рідний брат і донька ректора (ч.1 ст.172-7 КУпАП); та вчиняв дії в умовах реального конфлікту інтересів, зокрема погоджував розпорядчі документи, у тому числі щодо преміювання, стосовно зазначених осіб (ч.2 ст.172-7 КУпАП).

Ректор свою провину у ході розгляду не визнавав, проти протоколів заперечував.

На підставі досліджених доказів, суд дійшов висновку про наявність у ректора реального конфлікту інтересів, про який він не повідомив у встановлений законодавством термін своє безпосереднє керівництво (ч.1 ст.172-7 КУпАП) та про вчинення ним дій і прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів (ч.2 ст.172-7 КУпАП).

За результатами розгляду, суд постановив визнати ректора, винним у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч.1, 2 ст.172-7 КУпАП за епізодами, що стосуються його доньки та рідного брата дружини і наклав на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Провадження за епізодами, що стосуються його дружини - закрити у зв’язку із закінченням на момент розгляду справи строків накладення адміністративного стягнення.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.