Ухилявся від сплати податків у бюджет: миколаївські слідчі поліції завершили досудове розслідування відносно керівника підприємства

Категорія: Миколаїв | 02-04-2024

Викрили протиправну діяльність мешканця обласного центру слідчі слідчого управління обласної поліції спільно з оперативниками управління стратегічних розслідувань в Миколаївській області ДСР НПУ за процесуального керівництва обласної прокуратури.

У ході досудового розслідування правоохоронці встановили, що у 2020 році фігурант шляхом здійснення експортних операцій із вивезення за межі митної території України сільськогосподарської продукції подав до податкових органів недостовірні звіти та не повернув валютну виручку.

Внаслідок протиправних дій у встановлені діючим законодавством строки зловмисник не сплатив податок на прибуток та таким чином державний бюджет, за результатами відповідних експертиз, недоотримав податок у сумі понад 3,5 мільйони гривень.

Слідчі повідомили підприємцю про підозру за ч. 1 ст. 212 Кримінального кодексу України «Ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів)» та нині завершили досудове розслідування вказаного кримінального провадження. Прокурори Миколаївської обласної прокуратури затвердили та скерували обвинувальний акт до суду для розгляду по суті.

Нині підприємство відшкодувало понад 3,5 млн грн податків до бюджету.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області