Віталій Кім відзначив миколаївських призерів Чемпіонату України з баскетболу

Категорія: Миколаїв / Спорт | 21-05-2024

У вівторок, 21 травня, начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, його перший заступник Георгій Решетілов, а також Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич зустрілися із гравцями Миколаївського міського баскетбольного клубу «Ніко-Баскет».

Спортсмени вибороли третє місце у ХХХІІІ Чемпіонаті України з баскетболу серед чоловічих команд вищої ліги сезону 2023-2024 років.

У рамках зустрічі, за вагомий внесок у розвиток баскетболу в Миколаївській області та за успішний виступ в ігровому сезоні, відбулася урочиста церемонія нагородження гравців та тренерів «Ніко-Баскету» почесними відзнаками начальника ОВА «Святий Миколай Чудотворець» ІІІ ступеня, почесними грамотами ОВА та почесними відзнаками Миколаївського міського голови «За заслуги перед містом Миколаїв». Також представникам баскетбольного клубу вручили грошові сертифікати на отримання одноразової премії від ОВА у розмірі 100 тисяч гривень, та на загальну суму 112 тисяч гривень – від Миколаївської міської ради.

Віталій Кім звернувся до присутніх з найкращими побажаннями – здоровʼя, успіхів та якнайчастіших вирішальних кидків на користь команди. Також він подякував спортсменам за те, що попри воєнний час, вони продовжують прославляти Миколаїв та вкотре доводити, що наше місто багате на талановитих спортсменів.

Своєю чергою головний тренер «Ніко-Баскету» Валентин Берестнєв висловив вдячність Миколаївській ОВА та Миколаївській міській раді за потужну підтримку, якою вони залучилися вже протягом тривалого часу.

Зазначимо, що участь у заході також взяв начальник управління молоді та спорту Миколаївської ОВА Михайло Ніколаєв.