Юні миколаївські бійці ММА здобули медалі на чемпіонаті України

Категорія: Миколаїв / Спорт | 25-05-2024

З 16 по 20 травня в Тернополі відбувся чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків та юніорів.


Миколаївські спортсмени гідно представили місто та здобули чотири медалі:

Злата Пігій - 1 місце;
Вікторія Балика - 2 місце;
Дмитро Білецький - 2 місце;
Дмитро Демков - 3 місце.

Тренує бійців Андрій Мавродієв.


Вітаємо спортсменів та їх наставника!