Миколаївські спортсмени – призери та переможці чемпіонату України з велосипедного спорту серед дорослих, молоді та юніорів

Категорія: Миколаїв / Спорт | 26-06-2024

17-23 червня відбувся чемпіонат України з велосипедного спорту в олімпійських видах програм серед дорослих, молоді до 23 років та юніорів.

Миколаївські спортсмени за підсумками змагань вибороли 36 медалей різного ґатунку:

Богдан Аліна – 4 нагороди:
1 місце – індивідуальна гонка на час
1 місце – командний залік, індивідуальна гонка на час
1 місце – командний залік, індивідуальна групова гонка
3 місце – індивідуальна групова гонка

Колижук Анна – 3 нагороди:
1 місце – командний залік, індивідуальна гонка на час
1 місце – командний залік індивідуальна групова гонка
3 місце – індивідуальна гонка на час

Черноморцев Данило – 3 нагороди:
2 місце – командний залік, індивідуальна групова гонка
3 місце – командний залік, індивідуальна гонка на час
3 місце – командний залік, індивідуальна групова гонка

Бориславський Богдан – 3 нагороди:
2 місце – командний залік, індивідуальна групова гонка
3 місце – командний залік, індивідуальна гонка на час
3 місце – командний залік, індивідуальна групова гонка

Кость Віталій – 3 нагороди:
2 місце – командний залік, індивідуальна групова гонка
3 місце – командний залік, індивідуальна гонка на час
3 місце – командний залік, індивідуальна групова гонка

Пчелінцева Юлія – 2 нагороди:
1 місце – командний залік індивідуальна гонка на час
1 місце – командний залік, індивідуальна групова гонка

Білоус Дар’я – 2 нагороди:
1 місце – командний залік, індивідуальна гонка на час
1 місце – командний залік, індивідуальна групова гонка

Шекель Ольга – 2 нагороди:
1 місце – командний залік, індивідуальна гонка на час
1 місце – індивідуальна групова гонка

Козаков Ярослав – 2 нагороди:
2 місце – командний залік, індивідуальна групова гонка
3 місце – індивідуальна гонка на час

Фролова Єлизавета – 2 нагороди:
2 місце – індивідуальна групова гонка
3 місце – командний залік, індивідуальна групова гонка

Голод Єлизавета – 2 нагороди:
1 місце – індивідуальна групова гонка
1 місце – командний залік, індивідуальна групова гонка

Дегтяр Ольга – 1 нагорода:
1 місце – командний залік, індивідуальна гонка на час

Нілова Юлія – 1 нагорода:
1 місце – командний залік, індивідуальна гонка на час

Шарга Олена – 1 нагорода:
1 місце – командний залік, індивідуальна гонка на час

Скорищенко Юлія – 1 нагорода:
1 місце – командний залік, індивідуальна гонка на час

Петрук Анастасія – 1 нагорода:
3 місце – командний залік, індивідуальна групова гонка

Хміляр Ярослава – 1 нагорода:
3 місце – командний залік, індивідуальна групова гонка

Качур Дмитро – 1 нагорода:
2 місце – командний залік, індивідуальна групова гонка

Корнієнко Руслан – 1 нагорода:
2 місце – командний залік, індивідуальна групова гонка

Вітаємо миколаївських спортсменів із вдалим стартом!