У Миколаєві масштабна пожежа сухостою ледь не призвела до займання житлових будинків

Категорія: Миколаїв / Важливе | 08-07-2024

Вчора надвечір на Миколаївщині вчергове загорівся сухостій, а вогонь ледь не перекинувся на житловий квартал. Сталось це у м. Миколаєві, в мікрорайоні Широка Балка.

Складність гасіння полягала в тому, що було одразу декілька осередків горіння, але підібратись до них майже не було змоги. Рятувальникам, які прибули на місце, довелось працювати в умовах відсутності видимості через щільне задимлення, а спускатись до місця пожежі — по пожежних рукавах, адже навкруги усього епіцентру горіння був крутий обрив.

Через захаращеність місцевості вогонь дуже швидко розповсюджувався і в окремих місцях встиг майже впритул підібратись до житлового сектору. Вогнеборцям вдалось відбити полум'я та врятувати 10 житлових будинків та 4 господарчі споруди.

Їм знадобилось майже три години, щоб все ж таки зупинити розповсюдження пожежі, яку ліквідовано на площі 5 000 кв. м.

Загалом від ДСНС залучались понад 20 рятувальників, 5 спецавтомобілів, для підвозу води задіяно водовозку аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

Виникає питання — невже той сухостій настільки заважає комусь, що можна поставити під загрозу стільки матеріальних надбань, житлових будинків?

Будьте пильними та обережними! Не провокуйте виникнення пожеж, не руйнуйте своє!