Дмитрий Оборонько вручил сертификаты о повышении квалификации медицинским работникам

Категория: Николаев / Общая / Важное
Дмитро Оборонько вручив медичним працівникам сертифікати про підвищення кваліфікації за сприяння Миколаївської обласної служби зайнятості.

Працівники КНП ММР Пологовий будинок №1 успішно закінчили навчання по ваучерній програмі «Комп’ютерні технології в медсестринстві».

Завдяки службі зайнятості медичні працівники отримали необхідні комп'ютерні знання по роботі в автоматизованій медичній інформаційній системі з електронною медичною карткою пацієнта, електронним рецептом, електронним медичним записом, електронним направлення та іншим.

Під час заходу Дмитро Оборонько, директор МОСЗ зазначив, що рухаючись у ритмі сьогодення, Миколаївська служба зайнятості використовує активні програми для одночасного вирішення проблем роботодавця та працівників. «Для нас важливо зберегти існуючі робочі місця та працівникам їхню роботу. Тому видача ваучерів на навчання – дієвий механізм для підтримки професійного потенціалу області, який сприяє закріпленню людини на робочому місці» - зазначив Дмитро Оборонько.

Ваучер на навчання надає можливість особам старше 45 років поновити свої знання, набути нових навиків, без відриву від робочого місця, з доступним графіком навчання. Миколаївська обласна служба зайнятості працює за ваучерною програмою з 2013 року. За цей час видано більше тисячі ваучерів на суму 2 мільйони 147 тисяч гривень для фахівців будівної, сільськогосподарської галузі, транспорту, ІТ – сфери, соціальної сфери, в яких на даний час існує потреба на локальному ринку праці в нашому регіоні.

Привітання представників медичної галузі відбулося у жіночій консультації №1, де власне і працюють медичні сестри, що закінчили навчання. Під час заходу головний лікар КНП ММР Пологовий будинок №1 Дар’я Герман привітала працівників зі святом: «Бути медиком – це почесно та дуже сміливо. Впевнена, що виклики, які ставить перед нами пандемія та сьогодення сприятимуть нашому професійному розвитку та успіху у майбутньому. Дуже, добре, що є соціальні партнери, які підтримують наш професійний успіх. Дякую Миколаївській обласній службі зайнятості, за можливість професійного розвитку наших працівників».
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.