Продавав зброю та боєприпаси: у Баштанці поліцейські затримали чоловіка за підозрою у збуті озброєння

Категорія: Миколаїв / Баштанка / Общая | 28-02-2025

Поліцейські затримали жителя райцентру одразу після збуту гранати. Слідчі повідомили йому про підозру. За скоєне чоловікові загрожує до семи років увʼязнення.

У ході реалізації оперативної інформації та після проведення необхідних заходів, оперативники та слідчі Баштанського районного відділу поліції за силової підтримки спецпризначенців управління КОРД затримали 28-річного жителя Баштанщини у процесуальному порядку одразу після незаконного збуту зброї. На місці події правоохоронці вилучили підривач і корпус ручної гранати РГД-5 та кошти, які фігурант отримав від продажу.

За процесуального керівництва прокуратури, поліцейські за місцем проживання затриманого провели санкціонований обшук, під час якого виявили та вилучили автомат споряджений 30 набоями, гранату РГД-5 із запалом, понад 750 набоїв, а також незареєстровану мисливську рушницю з великокаліберним боєприпасом. Усе вилучене поліцейські направили на експертне дослідження.

За незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами слідчі повідомили затриманому про підозру за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до семи років позбавлення волі.

Найближчим часом суд обиратиме підозрюваному запобіжний захід.

Триває досудове розслідування.