Спортсмени Миколаївщини здобули 6 нагород Кубка України з академічного веслування
Категорія: Миколаїв / Спорт / Загальна | 11-05-2026
 З 30 квітня по 3 травня у Києві відбувся Кубок України з академічного веслування, присвячений пам’яті бійця «Небесної Сотні», Героя України Віктора Швеця.
У змаганнях взяли участь спортсмени з Миколаївської, Херсонської, Дніпропетровської, Київської, Черкаської, Запорізької, Харківської, Одеської, Вінницької областей та міста Києва.
Миколаївські веслувальники гідно представили регіон, продемонстрували високий рівень підготовки та результативні виступи у різних класах човнів.
За підсумками змагань спортсмени здобули 6 нагород: 4 срібні та 2 бронзові медалі. срібло - Ольга Щербина – 1х л/в жінки; срібло - Ольга Щербина – 8+ жінки; срібло - Світлана Спірюхова – 4- жінки; срібло - Світлана Спірюхова – 8+ жінки; бронза - Олександр Вепрев – 4- чоловіки; бронза - Максим Андрущак – 4х чоловіки.
Дякуємо за гідне представлення Миколаївщини!
|