Спортсмени Миколаївщини здобули 6 нагород Кубка України з академічного веслування

Категорія: Миколаїв / Спорт / Загальна | 11-05-2026

З 30 квітня по 3 травня у Києві відбувся Кубок України з академічного веслування, присвячений пам’яті бійця «Небесної Сотні», Героя України Віктора Швеця.

У змаганнях взяли участь спортсмени з Миколаївської, Херсонської, Дніпропетровської, Київської, Черкаської, Запорізької, Харківської, Одеської, Вінницької областей та міста Києва.

Миколаївські веслувальники гідно представили регіон, продемонстрували високий рівень підготовки та результативні виступи у різних класах човнів.

За підсумками змагань спортсмени здобули 6 нагород: 4 срібні та 2 бронзові медалі.
срібло - Ольга Щербина – 1х л/в жінки;
срібло - Ольга Щербина – 8+ жінки;
срібло - Світлана Спірюхова – 4- жінки;
срібло - Світлана Спірюхова – 8+ жінки;
бронза - Олександр Вепрев – 4- чоловіки;
бронза - Максим Андрущак – 4х чоловіки.

Дякуємо за гідне представлення Миколаївщини!