Спортсмени Миколаївщини здобули 17 нагород чемпіонату України з велосипедного спорту
Категорія: Миколаїв / Спорт / Загальна | 11-05-2026
 З 7 по 10 травня у Львові проходив чемпіонат України з велосипедного спорту на критому треку серед чоловіків, жінок, юнаків та дівчат (неолімпійські види програми), а також чемпіонат України зі спринтерського омніуму серед чоловіків та жінок.
Спортсмени Миколаївської області продемонстрували стабільні результати та здобули нагороди в різних видах програми.
За підсумками змагань велосипедисти здобули 17 нагород (5 золотих, 7 срібних та 5 бронзових).
Результати спортсменів Миколаївщини: золото, срібло х2 та бронза - Юлія Скорищенко золото - Анастасія Цимбал золото - Богдан Бориславський золото та бронза - Анжеліка Верлатова золото та бронза - Анастасія Петрук срібло - Валерія Пушкар срібло - Олексій Кіцак срібло х3 та бронза - Ілля Позняк бронза - Ілля Нараєвський
За інформацією управління молоді та спорту Миколаївської обласної військової адміністрації
|