Спортсмени Миколаївщини здобули 17 нагород чемпіонату України з велосипедного спорту

Категорія: Миколаїв / Спорт / Загальна | 11-05-2026

З 7 по 10 травня у Львові проходив чемпіонат України з велосипедного спорту на критому треку серед чоловіків, жінок, юнаків та дівчат (неолімпійські види програми), а також чемпіонат України зі спринтерського омніуму серед чоловіків та жінок.

Спортсмени Миколаївської області продемонстрували стабільні результати та здобули нагороди в різних видах програми.

За підсумками змагань велосипедисти здобули 17 нагород (5 золотих, 7 срібних та 5 бронзових).

Результати спортсменів Миколаївщини:
золото, срібло х2 та бронза - Юлія Скорищенко
золото - Анастасія Цимбал
золото - Богдан Бориславський
золото та бронза - Анжеліка Верлатова
золото та бронза - Анастасія Петрук
срібло - Валерія Пушкар
срібло - Олексій Кіцак
срібло х3 та бронза - Ілля Позняк
бронза - Ілля Нараєвський

За інформацією управління молоді та спорту Миколаївської обласної військової адміністрації