У прокуратурі проведено семінар з питань організації роботи з кадрами та протидії корупційним проявам в органах прокуратури (ФОТО)

Категория: Николаев
У прокуратурі проведено семінар з питань організації роботи з кадрами та протидії корупційним проявам в органах прокуратури (ФОТО)
У четвер, 28 травня 2020 року, у прокуратурі Миколаївської області у режимі відеоконферецзв’язку відбувся семінар щодо особливостей організації кадрової роботи, з питань внутрішньої безпеки та протидії корупційним проявам в органах прокуратури в умовах законодавчих змін.

У семінарі, ініційованому відділом роботи з кадрами прокуратури області, взяли участь керівники місцевих прокуратур, їх заступники та начальники відділів місцевих прокуратур.

У своїх виступах доповідачі інформували учасників про повноваження керівника при організації кадрової роботи, особливості добору на державну службу в період карантину, особливості ведення військового обліку в органах прокуратури.

Особливу увагу приділено практичним аспектам організації роботи з питань внутрішньої безпеки та протидії корупційним проявам в органах прокуратури.

На завершення доповідачі та учасники семінару обмінялися думками з висвітлених питань, працівники відділу роботи з кадрами надали вичерпні відповіді на запитання.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.