На Миколаївщині поліцейські офіцери громади допомагають людям долати наслідки ворожої агресії

Категорія: Николаев / Важное / Шевченківська

Від початку війни правоохоронці йдуть на поміч та переймаються проблемами людей у своїй громаді, особливо дітей і самотніх стареньких.

Загальновідомо, що ПОГи живуть і працюють на території своїх громад, тому добре знають про проблеми та потреби кожного мешканця.

Сьогодні, 8 квітня, поліцейський офіцер Шевченківської територіальної громади, спільно з представниками громади, доставив з обласного центру до населених пунктів, які знаходяться на дільниці його обслуговування хліб, інші продукти харчування, ліки та предмети гігієни, які централізовано були роздані місцевим мешканцям.

Також, поліцейський обговорив із керівництвом громади питання безпечної виплати пенсій, поспілкувався із громадянами щодо існуючих проблемних питань, прийняв від останніх повідомлення про вчинені правопорушення, а з метою підтримання на території громади правопорядку та запобігання мародерству – здійснив патрулювання вулиць.

Слід зазначити, що кожен поліцейський офіцер громади продовжує працювати 24/7 та завжди готовий приходити на допомогу громадянам.
Відділ комунікації поліції Миколаївської області