Шановні миколаївці!

Категория: Николаев
Інформуємо вас, що завтра, 25 червня, у Миколаєві будуть проводитись гарнізонні тактико-спеціальні навчання по відпрацюванню умовної пожежі у будівлі Палацу культури ГУНП в Миколаївській області за адресою Велика Морська, 58.

У зв’язку з цим близько 9.00 і до обіднього часу патрульною поліцією буде перекрито рух транспорту на відрізку дороги по вул. Фалєєвській від вул. Великої Морської до вул. Спаської. 

У навчаннях буде залучена спецтехніка ДСНС, тому звертаємось до громадян планувати свої маршрути, і вже починаючи з сьогоднішнього дня в інтересах власниках авто не залишати свої транспортні засоби на вказаній ділянці.

Звертаємось із проханням до громадян, які можуть стати випадковими свідками події, не перейматися та зберігати спокій! Ми випрацьовуємо свої навички на власних об’єктах, аби якнайкраще забезпечувати вашу безпеку у випадку будь-яких загроз.

Відділ комунікації поліції

Миколаївської області
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.