Відбулись гарнізонні тактико-спеціальні навчання на базі палацу культури Головного управління Національної поліції в Миколаївській області

Категория: Николаев
25 червня на базі палацу культури Головного управління Національної поліції в Миколаївській області відбулись гарнізонні тактико-спеціальні навчання з особовим складом Миколаївського міського гарнізону оперативно-рятувальної служби цивільного захисту.Мета навчань полягала у вивченні оперативно-тактичної характеристики об’єкту, особливостей розвитку пожежі на ньому, а також навчання адміністрації та персоналу діям у разі пожежі.


За тактичним задумом, внаслідок короткого замикання електромережі на сцені актового залу, виникла пожежа та сталося щільне задимлення у коридорах другого та третього поверхів. В першу чергу, адміністрацією об’єкту вжито заходи зі сповіщення Служби порятунку, евакуації людей та персоналу у безпечну зону, гасіння вогню первинними засобами пожежогасіння. На момент прибуття першого підрозділу умовна площа пожежі склала 38 кв м. Прибувши на місце вогнеборці вивели із задимленого приміщення 4 співробітники, які залишились відрізаними від шляхів евакуації. На місці пожежі організовано роботу штабу.


За підвищеним номером виклику на місце ліквідації умовної пожежі загалом залучалось 25 осіб та 6 одиниць техніки ГУ ДСНС. Також до навчань залучались представники патрульної поліції, медицини катастроф, КП “Миколаївводоканал”.


 Відбулись гарнізонні тактико-спеціальні навчання на базі палацу культури Головного управління Національної поліції в Миколаївській області  


 


 


 


 


 


  


 


 


 


   


   


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.