З метою недопущення пожеж рятувальники інспектують лісові масиви області

Категория: Николаев / Очаковский район
На території Миколаївської області з початку 2020 року зареєстровано 28 пожеж хвойної підстилки, не допущено їх розповсюдження на верхові.


23 червня співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області провели рейдове відпрацювання Матвіївсько-Баловнянського лісового урочища. Під час заходу фахівці ДСНС перевірили наявність та відповідність вимогам протипожежних розривів, заслонів, бар’єрів, перекриття позапланових лісових доріг, наявності аншлагів, бігбордів, панно, плакатів на протипожежну тематику. Особливо акцентовано увагу на створення мінералізованих смуг, що є важливою умовою недопущення розповсюдження пожеж з одного лісового кварталу на інший.


Для огляду та оцінки ситуації використовувався квадрокоптер Головного управління. Надалі такі заходи триватимуть у м. Миколаєві та області.


Також, здійснено плановий моніторинг льотним екіпажем Громадської організації “Цивільний повітряний патруль” спільно з рятувальниками. Цього разу здійснено повітряну пожежну розвідку за маршрутом у межах Кінбурнського півострова в Очаківському районі. Пожеж у лісових масивах не зареєстровано.


 


ГУ ДСНС України у Миколаївській області
З метою недопущення пожеж рятувальники інспектують лісові масиви області  


  


  


  


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.