Миколаївська область: рятувальники провели бесіди у трудових колективах організацій

Категория: Николаев / Вознесенский район
22 червня співробітниками 12 та 19 державних пожежно-рятувальних частин Головного управління ДСНС України у Миколаївській області проведено профілактичні бесіди в трудових колективах. Заходи відбулись з працівниками комунального некомерційного підприємства "Миколаївський регіональний фтизіопульмонологічний медичний центр" Миколаївської обласної ради (с. Сливине Миколаївського району) та державної установи “Миколаївський пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, ДМС” (с. Мартинівське Вознесенського району).


Під час профілактичних бесід рятувальники довели до уваги присутніх інформацію щодо статистики пожеж, зареєстрованих на території області з початку року. Зважаючи на це, акцентовано увагу на найпоширеніших причинах їх виникнення та можливих наслідках у закладах з масовим перебуванням людей. Рятувальники наголосили персоналу організацій на необхідності утримання евакуаційних виходів з будівлі вільними, нагадали правила користування первинними засобами пожежогасіння, розповівши про їх відповідне розташування на об’єкті.


Надзвичайники запевнили, що масштабних наслідків від вогню можна запобігти, якщо не зволікати та одразу ж сповістити Службу порятунку за номером 101!


Миколаївська область: рятувальники провели бесіди у трудових колективах організацій  


  


ГУ ДСНС України у Миколаївській області


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.