31 серпня на території Миколаївської області зареєстровано 9 пожеж, одна з яких виникла в результаті влучення ворожих боєприпасів

Категорія: Николаев / Важное / Арбузинска / Вознесенск / Кривое Озеро / Воскресенська отг / Галицинівська отг / Куцурубська отг / Ольшанська отг

За минулу добу, 31 серпня, на території Миколаївської області зареєстровано 9 пожеж, одна з яких виникла в результаті влучення ворожих боєприпасів та уламків від них.

Так, після ворожого обстрілу на відкритій території за межами с. Дмитрівка Куцурубської територіальної громади Миколаївського району загорілася суха трава. Рятувальників про це сповістили о 10:17. Силами чергового караулу 22 державної пожежно-рятувальної частини 2 державного пожежно-рятувального загону ліквідовано пожежу об 11:15 на площі 5000 кв. м. Для підвозу води залучався трактор з бочкою “Південь АГРОСВІТ”.

Інші 8 пожеж не пов'язані із веденням бойових дій.

О 14:45 на спецлінію 101 надійшло повідомлення про пожежу сіна на території приватного домоволодіння по вул. Шевченка с. Кавуни Арбузинської територіальної громади Первомайського району. На місце виїхав черговий караул 6 ДПРЧ 4 ДПРЗ. Силами вогнеборців займання ліквідовано о 15:40 на площі 20 кв. м. Попередня причина виникнення — необережне поводження з вогнем.

О 14:05 з невстановленої причини виникло загоряння перекриття житлового будинку по вул. Аляуди м. Миколаїв. Пожежу ліквідовано відділенням 4 ДПРЧ 2 ДПРЗ о 15:03 на площі 10 кв. м.

О 18:22 рятувальників сповістили про те, що на території садового товариства с. Лупареве Галицинівська ТГ Миколаївського району загорівся легковий автомобіль та суха трава. Ліквідували пожежу вогнеборці Галицинівського загону місцевої пожежної охорони на площі 10 кв. м автомобіль та 90 кв. м сухої трави. Причина пожежі наразі встановлюється.

На території приватного домоволодіння по вул. Шевченко с. Тридуби Кривоозерської територіальної громади Первомайського району загорівся сінник. Інформація до Служби порятунку надійшла о 19:28. На місце виїхав черговий караул 18 ДПРЧ 5 ДПРЗ. О 20:52 пожежу ліквідовано на площі 50 кв. м, для підвозу води залучався трактор МТЗ-80 ТОВ “Агро Південь”. Від вогню врятовано житловий будинок, літня кухня та господарча споруда, які розташовані поруч. Попередня причина виникнення — необережне поводження з вогнем.

У м. Миколаєві, по вул. Очаківська ввечері, о 20:45, загорівся гараж. На місце виїхали чергові відділення 3, 19 державних пожежно-рятувальних частин 2 державного пожежно-рятувального загону та чергова зміна оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Миколаївській області. Силами вогнеборців не допущено перекидання вогню на поруч розташований житловий будинок. Пожежу ліквідовано о 21:45 на площі 50 кв. м. Причина наразі встановлюється.

О 23:21 рятувальників сповістили про те, що по вул. Космонавтів м. Вознесенськ в господарчій споруді загорівся матрац. о 23:31 на площі 2 кв. м займання ліквідовано відділенням 12 ДПРЧ 4 ДПРЗ.

Також двічі минулої доби горіла суха трава та сміття. Перший епізод стався в с. Михайло-Ларине Воскресенської сільської ради (ліквідовано відділенням 16 ДПРЧ 2 ДПРЗ на площі 500 кв. м, другий — в с. Новогригорівка Ольшанської ТГ Миколаївського району (ліквідовано вогнеборцями 19 ДПРЧ 2 ДПРЗ на площі 2,5 га).

Група піротехнічних робіт та підводного розмінування аварійно-рятувального загону спеціального призначення протягом 31 серпня залучалась 6 разів для ідентифікації та вилучення вибухонебезпечних предметів, вилучено 2 боєприпаси.